каре комплект, полуоска URW
каре комплект, полуоска
| Производител | URW |
| Парт номер | 21-07025 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 23 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 19 |
| дължина | 134,5 mm |
| диаметър | 69 mm |
| мярка на резбата | M18 |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUZUKI 4410175F01
|
|
SUZUKI 4410175F02
|
|
SUZUKI 4410175F20
|
|
SUZUKI 4410175F31
|
|
SUZUKI 4410175F51
|
|
SUZUKI 4410175F52
|
|
SUZUKI 4410177E00
|
|
SUZUKI 4410180G00
|
|
SUZUKI 4410180G10
|
|
SUZUKI 4410180G11
|
|
SUZUKI 4410180G20
|
|
SUZUKI 4410275F01
|
|
SUZUKI 4410275F02
|
|
SUZUKI 4410275F20
|
|
SUZUKI 4410275F31
|
|
SUZUKI 4410279C00
|
|
SUZUKI 4410279C01
|
|
SUZUKI 4410280G00
|
|
SUZUKI 4410280G10
|
|
SUZUKI 4410280G40
|
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS (FH) | 83 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS (FH) | 83 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
