каре комплект, полуоска URW
каре комплект, полуоска
| Производител | URW |
| Парт номер | MS31310 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 24 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 23 |
| дължина | 203,5 mm |
| диаметър | 79 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ISUZU 8941246280
|
|
ISUZU 8941246290
|
|
ISUZU 89417330413
|
|
ISUZU 8941733042
|
|
ISUZU 89417330513
|
|
ISUZU 8941733052
|
|
ISUZU 8942598120
|
|
ISUZU 8942598130
|
|
ISUZU 94173304
|
|
ISUZU 94173305
|
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 90 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 72 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UBS) | 53 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 53 коня | дизел |
