каре комплект, полуоска URW
каре комплект, полуоска
| Производител | URW |
| Парт номер | MS612C0 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 54 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 23 |
| дължина | 160 mm |
| диаметър | 86 mm |
| мярка на резбата | M22 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MITSUBISHI MB297871
|
|
MITSUBISHI MB297872
|
|
MITSUBISHI MB526908
|
|
MITSUBISHI MB526909
|
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi SAPPORO III (E16A) | 124 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE I (D2_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE I (D2_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 116 коня | бензин |
