каре комплект, полуоска URW
каре комплект, полуоска
| Производител | URW |
| Парт номер | MS71340 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 23 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 19 |
| дължина | 146 mm |
| диаметър | 69 mm |
| мярка на резбата | M18 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUZUKI 4410160822
|
|
SUZUKI 4410160830
|
|
SUZUKI 4410160B20
|
|
SUZUKI 4410160B22
|
|
SUZUKI 4410160B30
|
|
SUZUKI 4410162B10
|
|
SUZUKI 4410162B11
|
|
SUZUKI 4410162B12
|
|
SUZUKI 4410162B22
|
|
SUZUKI 4410163B20
|
|
SUZUKI 4410164B10
|
|
SUZUKI 4410160B12
|
|
SUZUKI 4410163B10
|
|
SUZUKI 4410164B11
|
|
SUZUKI 4410260822
|
|
SUZUKI 4410260830
|
|
SUZUKI 4410260B20
|
|
SUZUKI 4410260B22
|
|
SUZUKI 4410260B30
|
|
SUZUKI 4410262812
|
|
SUZUKI 4410262B12
|
|
SUZUKI 4410262B22
|
|
SUZUKI 4410263810
|
|
SUZUKI 4410263820
|
|
SUZUKI 4410263B10
|
|
SUZUKI 4410263B20
|
|
SUZUKI 4410260B42
|
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 50 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 53 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 54 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 71 коня | бензин |
| Suzuki CAPPUCINO (EA) | 64 коня | бензин |
