каре комплект, полуоска URW
каре комплект, полуоска
| Производител | URW |
| Парт номер | MS811F0 |
| Моделна година от | 1991 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| дължина | 135,5 mm |
| диаметър | 86 mm |
| мярка на резбата | M22 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HONDA 44010S04J01
|
|
HONDA 44010S08000
|
|
HONDA 44010S08010
|
|
HONDA 44010S08N00
|
|
HONDA 44010S09000
|
|
HONDA 44010S10010
|
|
HONDA 44010S17900
|
|
HONDA 44010S17910
|
|
HONDA 44010SR1003
|
|
HONDA 44010SR1013
|
|
HONDA 44010SR3020
|
|
HONDA 44010SR3030
|
|
HONDA 44010SR3040
|
|
HONDA 44010SR3902
|
|
HONDA 44010SR3903
|
|
HONDA 44010SR3953
|
|
HONDA 44010SR3980
|
|
HONDA 44010ST7900
|
|
HONDA 44010ST7910
|
|
HONDA 44010ST7950
|
|
HONDA 44010ST3E70
|
|
HONDA 44011S04J01
|
|
HONDA 44011S08000
|
|
HONDA 44011S08N00
|
|
HONDA 44011S09000
|
|
HONDA 44011S10010
|
|
HONDA 44011SR1003
|
|
HONDA 44011SR1013
|
|
HONDA 44011SR3020
|
|
HONDA 44011SR3030
|
|
HONDA 44011SR3040
|
|
HONDA 44011SR3901
|
|
HONDA 44011SR3902
|
|
HONDA 44011SR3980
|
|
HONDA 44011ST7900
|
|
HONDA 44011ST7910
|
|
HONDA 44011ST7950
|
|
HONDA 44011ST7N00
|
|
HONDA 44011S10010
|
|
HONDA 44011ST3E70
|
|
HONDA 44305S08N00
|
|
HONDA 44306S08N00
|
|
HONDA 44310S04J00
|
|
HONDA 44310S04J50
|
|
HONDA 44310S10310
|
|
HONDA 44310S10320
|
|
HONDA 44310S10901
|
|
HONDA 44310S10902
|
| Honda CRX III (EH, EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 94 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 94 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 126 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 105 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | 105 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 90 коня | бензин |
