каре комплект, полуоска VAICO
каре комплект, полуоска
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V22-0244 |
| дължина | 145 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 27 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 39 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| външен диаметър | 99 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| задвижваща ос | с пръстен за ABS |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CIFAM 607546
|
|
EKG 924545
|
|
GLO 3756K
|
|
LPR KPG609
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
MAPCO 16384
|
|
MEYLE 2144980014
|
|
OPEN PARTS CVJ564610
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1462
|
|
CITROEN 32729C
|
|
CITROEN 3272GY
|
|
CITROEN 3272RL
|
|
CITROEN 32733Q
|
|
CITROEN 3273GQ
|
|
CITROEN 9617408188
|
|
FIAT 1481451080
|
|
FIAT 1481452080
|
|
FIAT 9617408188
|
|
FIAT 9617408288
|
|
LANCIA 1481451080
|
|
LANCIA 1481452080
|
|
LANCIA 9617408188
|
|
LANCIA 9617408288
|
|
PEUGEOT 32729C
|
|
PEUGEOT 3272GY
|
|
PEUGEOT 32733Q
|
|
PEUGEOT 3273GQ
|
| Peugeot 806 (221) | 147 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 147 коня | бензин |
| Citroen EVASION (22, U6) | 147 коня | бензин |
| Citroen EVASION (22, U6) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 806 (221) | 90 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 90 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 147 коня | бензин |
| Citroen JUMPY (U6U) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 92 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 806 (221) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 90 коня | дизел |
| Citroen EVASION (22, U6) | 109 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 92 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 806 (221) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 806 (221) | 109 коня | дизел |
| Citroen EVASION (22, U6) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (бордова) платформа/ шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) | 92 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (бордова) платформа/ шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) | 94 коня | дизел |
| Citroen JUMPY (U6U) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 94 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 806 (221) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 94 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (224) | 94 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Citroen EVASION (22, U6) | 109 коня | дизел |
