каре комплект, полуоска VAICO
каре комплект, полуоска
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V25-0511 |
| дължина | 105 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 36 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 23 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| външен диаметър | 82,1 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| задвижваща ос | без пръстен за ABS |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CIFAM 606563
|
|
CIFAM 607563
|
|
FARCOM 140072
|
|
GLO 3726K
|
|
GSP 818203
|
|
KAGER 131535
|
|
MAPCO 16613
|
|
METELLI 150563
|
|
METELLI 151563
|
|
MEYLE 7144980029
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1515
|
|
SKF VKJA5597
|
|
SPIDAN 24927
126.23 €
-20%
100.98 €
|
|
FORD 1345638
|
|
FORD 3M513A328FA
|
| Ford FOCUS C-MAX | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II кабриолет | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II кабриолет | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II кабриолет | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C30 | 125 коня | бензин |
| Volvo C30 | 145 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 136 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 110 коня | дизел |
| Volvo C30 | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II (DA_) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 125 коня | бензин |
