каре комплект, полуоска VAICO
каре комплект, полуоска
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V46-0474 |
| дължина | 141,5 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 21 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56,3 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| задвижваща ос | без пръстен за ABS |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CIFAM 606204
|
|
CIFAM 607204
|
|
EKG 921096
|
|
GSP 850008
34.51 €
-20%
27.61 €
|
|
HAVAM 607204
|
|
KAGER 131274
|
|
MAPCO 16146
30.09 €
-0%
30.09 €
|
|
METELLI 150204
|
|
METELLI 151204
|
|
MEYLE 16144980001
|
|
NK 513901
|
|
QUINTON HAZELL 303433
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1174
|
|
QUINTON HAZELL QVJ698
|
|
RUVILLE 75505
|
|
RUVILLE 75505S
14.46 €
-0%
14.46 €
|
|
SONNENSCHEIN 607204
|
|
SPIDAN 21096
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
RENAULT 7701349874
|
|
RENAULT 7701349880
|
|
RENAULT 7701349938
|
|
RENAULT 7701351479
|
|
RENAULT 7701351480
|
|
RENAULT 7701351484
|
|
RENAULT 7701351571
|
|
RENAULT 7701351572
|
| Renault 19 II (B/C53_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 135 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 110 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 64 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 58 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 90 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 109 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 147 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 110 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 113 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 137 коня | бензин |
| Renault 19 II кутия (S53_) | 92 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 80 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | бензин |
