каре, полуоска GENERAL RICAMBI
каре, полуоска
| Производител | GENERAL RICAMBI |
| Парт номер | FI1012 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48,1 mm |
| диаметър | 85 mm |
| външна резба | M20x1.5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CIFAM 607003
|
|
GSP 817006
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
LÖBRO 300883
|
|
LÖBRO 301974
|
|
LPR KLN060
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
METELLI 151003
|
|
SKF VKJA3208
|
|
FIAT 4393155
|
|
FIAT 4393157
|
|
FIAT 7373193
|
|
FIAT 7608632
|
|
FIAT 7698632
|
|
FIAT 7703689
|
|
FIAT 82448780
|
| Fiat RITMO I (138A) | 105 коня | бензин |
| Fiat RITMO II (138A) | 80 коня | дизел |
| Fiat REGATA (138) | 90 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 80 коня | дизел |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 90 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 80 коня | дизел |
| Fiat UNO (146A/E) | 99 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 105 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 101 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 112 коня | бензин |
| Fiat RITMO II (138A) | 105 коня | бензин |
| Fiat RITMO I (138A) | 90 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 101 коня | бензин |
| Fiat RITMO II (138A) | 90 коня | бензин |
| Fiat RITMO II (138A) | 100 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 118 коня | бензин |
