каре, полуоска SPIDAN
каре, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 25447 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| задвижване/задвижващ вал | с профилиран вал |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| дължина | 643 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 29 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| ABSпръстен | 104 мм |
| диаметър на шарнира | 106 |
| мярка на резбата | M24x2.0 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 305670
|
|
FORD 1727116
|
|
FORD CC113A328AA
|
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
