кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRM434 |
| вид на експлоатация | ръчен |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обща дължина | 1026 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 386 |
| външна дължина | 163 mm |
| външна резба 1 | M12 x 1.5 mm |
| присъединителна техника | verzahnt |
| брой на зъбите | 17 |
| дължина на конектора | 96 mm |
| тип контакт на входящ вал | назъбен |
| брой зъбци на входящия накрайник | 17 |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 14 |
| височина на входящия накрайник | 96 |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 163 |
| размер на резбата на аксиалния шарнир | M12x1,5 |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 043002B
|
|
CARDONE 24G60143
|
|
CARDONE 24G60145
|
|
LIZARTE 02263800
|
|
MAPCO 29065
|
|
OPTIMAL G10034
|
|
QUINTON HAZELL QSR269
|
|
ZF LENKSYSTEME 8002160
|
|
FIAT 46447015
|
| Fiat BRAVA (182) | 75 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 90 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 75 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 103 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 80 коня | бензин |
