кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP1262 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ограничение за производител | ZF |
| обща дължина | 1323 mm |
| височина | 185 mm |
| размер на резбата на аксиалния шарнир | M16x1,5 |
| диаметър на хидравлична връзка | 16 mm |
| диаметър на фланеца на провода за обратен поток (мм) | 16 |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELCO REMY DSR1788L
|
|
ERA Benelux SR22100
|
|
LIZARTE 01053250
|
|
ZF Parts 2862801
|
|
AUDI 4E1422052
|
|
AUDI 4E1422052A
|
|
AUDI 4E1422052AX
|
|
AUDI 4E1422052C
|
|
AUDI 4E1422052CX
|
|
AUDI 4E1422052X
|
|
AUDI 4E1422065L
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
