кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP1270 |
| обща дължина | 1475 mm |
| височина на входящия накрайник | 42 |
| тип контакт на входящ вал | неназъбен |
| височина | 160 mm |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ограничение за производител | TRW |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| разстояние между дупките за закрепване | 385 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с топлозащитна пластина |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD 1479736
|
|
FORD 1510881
|
|
FORD 1536313
|
|
FORD 1566547
|
|
FORD 1672069
|
|
FORD 1744918
|
|
FORD 1795006
|
|
FORD 8C113200CA
|
|
FORD 8C113200CB
|
|
FORD 8C113200CC
|
|
FORD 8C113200CD
|
|
FORD 8C113200CE
|
|
FORD 8C113200CF
|
|
FORD RM8C113200CA
|
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 155 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 155 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 131 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 145 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 145 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 200 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 200 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 200 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 135 коня | дизел |
