кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP1317 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ограничение за производител | JTEKT |
| обща дължина | 1010 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 310 |
| височина на входящия накрайник | 45,5 |
| тип контакт на входящ вал | квадрат |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 18 |
| височина | 135 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DACIA 490017454R
|
|
RENAULT 490017454R
|
| Dacia DOKKER | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 115 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 115 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 114 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LODGY | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER | 102 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 102 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
