кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP251 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| обурудване на автомобила | за автомобили без Сервотроник-управление |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обща дължина | 1204 mm |
| външна дължина | 231 mm |
| вътрешна резба 1 | M16 x 1.5 mm |
| присъединителна техника | unverzahnt |
| дължина на конектора | 54 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 320 |
| тип контакт на входящ вал | неназъбен |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 20 |
| височина на входящия накрайник | 50 |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 226 |
| размер на резбата на аксиалния шарнир | M16x1,5 |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 4000CF
|
|
CITROEN/PEUGEOT 4000GH
|
|
CITROEN/PEUGEOT 4000HT
|
|
CITROEN/PEUGEOT 4000X8
|
|
CITROEN/PEUGEOT 4000Y2
|
|
CITROEN/PEUGEOT 4000Z8
|
|
CARDONE 26G35187
|
|
CARDONE 26G35203
|
|
DELCO REMY DSR1431L
|
|
DELCO REMY DSR691L
|
|
DRI 711520281
|
|
ELSTOCK 110281
|
|
ERA Benelux SR2691
|
|
LAUBER 661869
|
|
LENCO SGA708L
|
|
LIZARTE 01641560
|
|
LIZARTE 01641570
|
|
MAPCO 29363
|
|
QUINTON HAZELL QSRP1180
|
|
QUINTON HAZELL QSRP1191
|
|
SASIC 7006100
|
|
SERCORE 13493
|
|
SERCORE 13557
|
|
SPIDAN 52208
793.58 €
-20%
634.86 €
|
|
SPIDAN 52251
|
|
TRISCAN 851028410
|
|
TRISCAN 851028411
|
|
TTV TSR691L
|
|
PEUGEOT 4000CF
|
|
PEUGEOT 4000GH
|
|
PEUGEOT 4000HT
|
|
PEUGEOT 4000X8
|
|
PEUGEOT 4000Y2
|
|
PEUGEOT 4000Z8
|
| Peugeot 406 (8B) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 90 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 90 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 107 коня | дизел |
