кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP702 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ограничение за производител | TRW |
| ограничение за производител | CAM |
| обща дължина | 1190 mm |
| външна дължина | 138 mm |
| дължина на конектора | 58 mm |
| тип контакт на входящ вал | назъбен |
| брой зъбци на входящия накрайник | 48 |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 19 |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 1228967
|
|
VOLVO 1229322
|
|
VOLVO 12293224
|
|
VOLVO 1272460
|
|
VOLVO 1272984
|
|
VOLVO 1273236
|
|
VOLVO 1329690
|
|
VOLVO 1329694
|
|
VOLVO 1329998
|
|
VOLVO 1359900
|
|
VOLVO 3516941
|
|
VOLVO 35169416
|
|
CARDONE 26G67115
|
|
CARDONE 26G67145
|
|
CARDONE 26G67185
|
|
DELCO REMY DSR207L
|
|
DELCO REMY DSR381L
|
|
ERA SR2381
|
|
ERA Benelux SR2207
|
|
LIZARTE 01985240
|
|
LIZARTE 01985250
|
|
MONROE E1015
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
MONROE R3412
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
QUINTON HAZELL QSRP710
|
|
REMY DSR381L
|
|
SPIDAN 51577
|
|
SPIDAN 51642
|
|
SPIDAN 51643
|
|
TRISCAN 851027304
|
|
TRISCAN 851027403
|
|
TRISCAN 851027409
|
| Volvo 240 (P242, P244) | 107 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 155 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 110 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 112 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 113 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 131 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 136 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 82 коня | дизел |
| Volvo 240 (P242, P244) | 115 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 109 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 155 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 110 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 112 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 113 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 131 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 133 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 82 коня | дизел |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 115 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 136 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 79 коня | дизел |
| Volvo 240 (P242, P244) | 97 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 133 коня | бензин |
| Volvo 260 (P262, P264) | 129 коня | бензин |
| Volvo 260 (P262, P264) | 155 коня | бензин |
| Volvo 240 (P242, P244) | 103 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 103 коня | бензин |
| Volvo 260 комби (P265) | 155 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 107 коня | бензин |
| Volvo 240 Kombi (P245) | 136 коня | бензин |
