кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP723 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ограничение за производител | ZF |
| обща дължина | 980 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 235 |
| външна резба 1 | M14 x 1,5 mm |
| външна дължина | 102 mm |
| присъединителна техника | verzahnt |
| брой зъбци на входящия накрайник | 54 |
| диаметър входящ /мм/ | 17,5 |
| дължина на конектора | 43 mm |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 17,5 |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW JRP109
602.4 €
-20%
481.93 €
|
|
BOSCH KS00000848
|
|
BOSCH KS01000818
|
|
BOSCH KS01001464
|
|
CARDONE 26G42121
|
|
CARDONE 26G42128
|
|
CARDONE 26G42163
|
|
DA SILVA DA2448
|
|
DA SILVA DA2672
|
|
DELCO REMY DSR1009L
|
|
DELCO REMY DSR1617L
|
|
DELCO REMY DSR1621L
|
|
DELCO REMY DSR576L
|
|
ERA SR2576
|
|
ERA Benelux SR22219
|
|
LEMFÖRDER 1314801
|
|
LEMFÖRDER 1333201
|
|
LIZARTE 01092160
|
|
LIZARTE 01092220
|
|
LIZARTE 01092225
|
|
LIZARTE 01092230
|
|
MAPCO 29862
|
|
OPTIMAL G10120
|
|
QUINTON HAZELL QSRP604
|
|
QUINTON HAZELL QSRP789
|
|
QUINTON HAZELL QSRP870
|
|
REMY DSR1621L
|
|
REMY DSR576L
|
|
SPIDAN 52223
|
|
TRISCAN 851011402
|
|
TRISCAN 851011405
|
|
TTV TSR576L
|
|
UBD 40010
|
|
ZF LENKSYSTEME 785295522940
|
|
ZF LENKSYSTEME 785295530640
|
|
ZF Parts 2900701
|
|
ZF Parts 2901101
|
|
ZF Parts 7852955229
|
|
ZF Parts 785295522940
|
|
ZF Parts 7852955306
|
|
BMW 32131096240
|
|
BMW 32131096280
|
|
BMW 32131135508
|
|
BMW 32131138196
|
|
BMW 32131140828
|
|
BMW 32131140946
|
|
BMW 32131140956
|
|
BMW 32132227192
|
| BMW 3 (E36) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 90 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E36) | 105 коня | бензин |
