кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP7844 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| ограничение за производител | TRW |
| кормилно управление | с държач за сензор за ъгъл на завиване |
| обща дължина | 1426 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 11,1 mm |
| диаметър на фланеца на провода за обратен поток (мм) | 9,53 |
| височина | 144 mm |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| разстояние между дупките за закрепване | 587 |
| тип контакт на входящ вал | неназъбен |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD 1223721
|
|
FORD 1327627
|
|
FORD 1329312
|
|
FORD 1363747
|
|
FORD 1471942
|
|
FORD 1510266
|
|
FORD 1698393
|
|
FORD 3M513A500AC
|
|
FORD 3M513A500FA
|
|
FORD 3M513A500FB
|
|
FORD 3M513A500FD
|
|
FORD 3M513A500FE
|
|
FORD 3M513A500FF
|
| Ford FOCUS C-MAX | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 225 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II кабриолет | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II кабриолет | 136 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 90 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 109 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 136 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 110 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 122 коня | бензин |
