кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP8210 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| ограничение за производител | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| обща дължина | 1426 mm |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| разстояние между дупките за закрепване | 587 |
| височина | 144 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 11,1 mm |
| диаметър на фланеца на провода за обратен поток (мм) | 9,53 |
| тип контакт на входящ вал | неназъбен |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 18,4 |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD 1678076
|
|
FORD 1698399
|
|
FORD 3M513A500MA
|
|
FORD 3M513A500MB
|
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 90 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 109 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 136 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 110 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 115 коня | дизел |
