кормилна кутия TRW
кормилна кутия
| Производител | TRW |
| Парт номер | JRP967 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ограничение за производител | THYSSEN KRUPP |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервотроник -управление |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| обща дължина | 1170 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| височина | 140 mm |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| разстояние между дупките за закрепване | 265 |
| височина на входящия накрайник | 33 |
| тип контакт на входящ вал | назъбен |
| обърни внимание на техническите данни |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2044604000
|
|
MERCEDES-BENZ 2044604700
|
|
MERCEDES-BENZ 204460470080
|
|
MERCEDES-BENZ 2044606700
|
|
MERCEDES-BENZ A2044604000
|
|
MERCEDES-BENZ A204460400080
|
|
BILSTEIN 61213364
|
|
BILSTEIN 61213449
|
|
BILSTEIN 61222014
|
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 265 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 265 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 252 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 265 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 252 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 265 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 457 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 457 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 292 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 231 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 252 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 252 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 163 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 252 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 258 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 163 коня | дизел |
