кормилна щанга FEBI BILSTEIN
кормилна щанга
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 21035 |
| дължина | 879 mm |
| външен диаметър | 36 mm |
| вътрешна резба | M28 x 1,5 RHT mm |
| външна резба | M20 x 1,5 mm |
| размер на конуса | 28,6 mm |
| щанга | прът за клапаните |
| тръба | 36 mm |
| тегло | 5,685 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0024604305
|
|
MERCEDES-BENZ 0024604405
|
|
BERGKRAFT BK2932521SP
|
|
BORG & BECK BTR32154
|
|
CASALS R3761
|
|
DELPHI NM1019
|
|
DT 462772
|
|
JURATEK JSS1151
|
|
LEMFÖRDER 2424301
|
|
LEMFÖRDER 2424302
|
|
MEYLE 0360400037
|
|
MOOG DBDL2144
|
|
OCAP 0507630
|
|
OPTIMAL GL10478
|
|
PE Automotive 01208400A
|
|
ROTA 2053761
|
|
RUVILLE 910114
|
|
S-TR STR10309
|
|
SAMPA 097150
|
|
SEM LASTIK 8324
|
|
SIDEM 50735
|
|
ST-TEMPLIN 050201910640
|
|
STELLOX 8435044SX
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0137075
|
|
TRW JTR3501
|
|
TRW JTR3594
141.02 €
-20%
112.82 €
|
|
VAICO V311041
|
