кормилна щанга FEBI BILSTEIN
кормилна щанга
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24133 |
| дължина | 865 mm |
| външен диаметър | 42 mm |
| вътрешна резба | M30 x 1,5 RHT mm |
| външна резба | M20 x 1,5 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размер на конуса | 26 mm |
| щанга | прът за клапаните |
| тръба | 42 mm |
| тегло | 7,630 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 3854600805
|
|
MERCEDES-BENZ 3854602005
|
|
MERCEDES-BENZ 3854603405
|
|
BORG & BECK BTR32239
|
|
CASALS R3821
|
|
DT 463720
|
|
LEMFÖRDER 1355701
|
|
MOOG DBDL8676
|
|
OPTIMAL GL10954
|
|
PE Automotive 01214800A
|
|
ROTA 2053821
|
|
SAMPA 097309
|
|
SIDEM 500831
|
|
ST-TEMPLIN 050201907390
|
|
STELLOX 8435266SX
|
|
TRW JTR0217
|
