кормилна щанга LEMFÖRDER
кормилна щанга
| Производител | LEMFÖRDER |
| Парт номер | 24243 |
| страна на монтаж | от страната на шофьора |
| дължина | 879 mm |
| размер на конуса | 28,6 mm |
| тръба | 36 mm |
| щанга | прът за клапаните |
| конструкция на спирачките | барабанни спирачки |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
