ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11014-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 1450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11014
|
|
BOSCH 0258007061
|
|
BOSCH 0258007063
|
|
BOSCH 0258007075
|
|
BOSCH 0258007085
|
|
BOSCH 0258007090
|
|
BOSCH 0258007116
|
|
BOSCH 0258007183
|
|
BOSCH 0258007229
|
|
BOSCH 0258007244
|
|
BOSCH 0258007351
|
|
BOSCH O258OO7116
|
|
BOSCH O258OO7183
|
|
BOSCH O258OO7229
|
|
BOSCH O258OO7244
|
|
BOSCH O258OO7351
|
|
BOSCH O258OO7O61
|
|
BOSCH O258OO7O63
|
|
BOSCH O258OO7O75
|
|
BOSCH O258OO7O85
|
|
BOSCH O258OO7O9O
|
|
FUELPARTS LB1461
|
|
FUELPARTS LB1877
|
|
AUDI 06A906262AN
|
|
AUDI O6A9O6262AN
|
|
SKODA 06A906262AN
|
|
SKODA O6A9O6262AN
|
|
VAG 06A906262AN
|
|
VAG O6A9O6262AN
|
|
VW 06A906262AN
|
|
VW O6A9O6262AN
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A3 (8L1) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 100 коня | бензин |
| Audi A3 (8L1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1U2) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1U5) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE кабриолет (1Y7) | 102 коня | бензин |
