ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11022-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 360 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 360 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11022
|
|
BOSCH 0258007143
|
|
BOSCH O258OO7143
|
|
BMW 11787512976
|
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
