ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11035-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 530 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11035
|
|
VOLVO 9135329
|
|
FAE 77188
|
|
FUELPARTS LB1154
|
|
INTERMOTOR 16456
|
|
INTERMOTOR LOS297
|
|
NGK 1901
|
|
NGK 19O1
|
|
NGK OTA4F5B1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1901
|
|
NTK (NGK-GROUP) 19O1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA4F5B1
|
|
STANDARD 16456
|
|
STANDARD LOS297
|
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 144 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 144 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 144 коня | бензин |
