ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11038-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 680 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 680 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11038
|
|
VOLVO 30611510
|
|
VOLVO 3O61151O
|
|
FAE 77189
137.48 €
-20%
109.98 €
|
|
INTERMOTOR 13338
|
|
INTERMOTOR LOS298
|
|
NGK 1795
155.18 €
-20%
124.15 €
|
|
NGK 1908
160.39 €
-20%
128.31 €
|
|
NGK 19O8
|
|
NGK OTA4F5F1
|
|
NGK OTA4N5F1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1795
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1908
|
|
NTK (NGK-GROUP) 19O8
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA4F5F1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA4N5F1
|
|
STANDARD 13338
|
|
STANDARD LOS298
|
|
WALKER PRODUCTS 25024535
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24535
|
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 136 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 140 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 105 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 105 коня | бензин |
