ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11039-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 760 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 760 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11039
|
|
VOLVO 30618049
|
|
VOLVO 3O618O49
|
|
FAE 77189
137.48 €
-20%
109.98 €
|
|
INTERMOTOR 13339
|
|
INTERMOTOR LOS360
|
|
INTERMOTOR LOS36O
|
|
NGK 1927
115.09 €
-20%
92.07 €
|
|
NGK OTA4F5G2
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1927
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA4F5G2
|
|
STANDARD 13339
|
|
STANDARD LOS360
|
|
STANDARD LOS36O
|
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 140 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 105 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 105 коня | бензин |
