ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11041-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square/Square |
| дължина | 530 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11041
|
|
VOLVO 3547001
|
|
VOLVO 3547OO1
|
|
VOLVO 9207998
|
|
VOLVO 92O7998
|
|
INTERMOTOR 13051
|
|
INTERMOTOR 13O51
|
|
INTERMOTOR LOS149
|
|
NGK 1755
|
|
NGK OTA4N5A1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1755
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA4N5A1
|
|
STANDARD 13051
|
|
STANDARD 13O51
|
|
STANDARD LOS149
|
| Volvo 850 (LS) | 144 коня | бензин |
