ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11047-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 1390 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1390 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11047
|
|
HOFFER 7481084
|
|
HOFFER 7481O84
|
|
INTERMOTOR 16365
|
|
INTERMOTOR LOS201
|
|
INTERMOTOR LOS2O1
|
|
NGK 1932
123.94 €
-20%
99.15 €
|
|
NGK OTA7H3A1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1932
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7H3A1
|
|
STANDARD 16365
|
|
STANDARD LOS201
|
|
STANDARD LOS2O1
|
|
BMW 11781730025
|
|
BMW 1178173OO25
|
| BMW 5 (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 150 коня | бензин |
