ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11048-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 395 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 395 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11048
|
|
NGK 1943
193.08 €
-20%
154.47 €
|
|
NGK OTA7H3A2
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1943
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7H3A2
|
|
BMW 11781738282
|
| BMW 3 (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 150 коня | бензин |
