ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11049-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 825 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 825 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11049
|
|
GENERAL MOTORS 855313
|
|
GENERAL MOTORS 90411959
|
|
GENERAL MOTORS 9O411959
|
|
VAUXHALL 90411959
|
|
VAUXHALL 9O411959
|
|
AUTOMEGA 3008550313
|
|
AUTOMEGA 3OO855O313
|
|
EPS 1850101
|
|
EPS 185O1O1
|
|
FACET 75101
|
|
FACET 751O1
|
|
FAE 77184
95.96 €
-20%
76.77 €
|
|
HELLA 6PA009166491
|
|
HELLA 6PAOO9166491
|
|
INTERMOTOR 16380
|
|
INTERMOTOR 1638O
|
|
INTERMOTOR LOS219
|
|
KW 550101
|
|
KW 55O1O1
|
|
NGK 1954
|
|
NGK OTA7H3C1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1954
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7H3C1
|
|
QUINTON HAZELL XEFS81
|
|
STANDARD 16380
|
|
STANDARD 1638O
|
|
STANDARD LOS219
|
|
TRISCAN 862591092
|
|
TRISCAN 862591O92
|
|
OPEL 855313
|
|
OPEL 90411959
|
|
OPEL 9O411959
|
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 125 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 125 коня | бензин |
