ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11051-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 990 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 990 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11051
|
|
BOSCH F00E261264
|
|
BOSCH FOOE261264
|
|
HOFFER 7481080
|
|
HOFFER 7481O8O
|
|
INTERMOTOR 16454
|
|
INTERMOTOR LOS285
|
|
NGK 0486
150.32 €
-20%
120.26 €
|
|
NGK O486
|
|
NGK OTA7H5A1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0486
|
|
NTK (NGK-GROUP) O486
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7H5A1
|
|
STANDARD 16454
|
|
STANDARD LOS285
|
|
BMW 11781427884
|
| BMW 3 (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | бензин |
