ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11055-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 705 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 705 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11055
|
|
GENERAL MOTORS 855342
|
|
GENERAL MOTORS 90530586
|
|
GENERAL MOTORS 9O53O586
|
|
VAUXHALL 90530586
|
|
VAUXHALL 9O53O586
|
|
FAE 77183
|
|
HELLA 6PA009166521
|
|
HELLA 6PAOO9166521
|
|
INTERMOTOR 13192
|
|
INTERMOTOR LOS299
|
|
NGK 1920
128.1 €
-20%
102.48 €
|
|
NGK 192O
|
|
NGK OTA7N5A1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1920
|
|
NTK (NGK-GROUP) 192O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7N5A1
|
|
STANDARD 13192
|
|
STANDARD LOS299
|
|
VEMO V40760015
|
|
VEMO V4O76OO15
|
|
OPEL 855342
|
|
OPEL 90530586
|
|
OPEL 9O53O586
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA B (36_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 160 коня | бензин |
