ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11057-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 220 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 220 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11057
|
|
HELLA 6PA009166431
|
|
HELLA 6PAOO9166431
|
|
INTERMOTOR 16360
|
|
INTERMOTOR 1636O
|
|
INTERMOTOR LOS571
|
|
NGK 1973
140.6 €
-20%
112.48 €
|
|
NGK OTA7N5B1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1973
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7N5B1
|
|
STANDARD 16360
|
|
STANDARD 1636O
|
|
STANDARD LOS571
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0839050
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE O839O5O
|
|
VDO 5WK90131
|
|
VDO 5WK9O131
|
|
VEMO V20760006
|
|
VEMO V2O76OOO6
|
|
BMW 11781735132
|
|
BMW 11781738282
|
| BMW 3 (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 150 коня | бензин |
