ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES11060-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 990 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 990 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES11060
|
|
NGK 1928
|
|
NGK 1974
|
|
NGK 1975
117.17 €
-20%
93.74 €
|
|
NGK 1991
140.6 €
-20%
112.48 €
|
|
NGK OTA6F3A1
|
|
NGK OTA7N5D1
|
|
NGK OTA7N5D2
|
|
NGK OTA7N5D3
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1928
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1974
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1975
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1991
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA6F3A1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7N5D1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7N5D2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OTA7N5D3
|
|
VDO 5WK90255
|
|
VDO 5WK9O255
|
|
BMW 11781437943
|
| BMW 3 (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E36) | 102 коня | двугоривен |
| BMW 3 (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 102 коня | бензин |
