ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20008-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Triangular |
| дължина | 380 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1050 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 12572705
|
|
GENERAL MOTORS 125727O5
|
|
GENERAL MOTORS 12600893
|
|
GENERAL MOTORS 12609477
|
|
GENERAL MOTORS 12609949
|
|
GENERAL MOTORS 12611870
|
|
GENERAL MOTORS 1261187O
|
|
GENERAL MOTORS 12612571
|
|
GENERAL MOTORS 12617332
|
|
GENERAL MOTORS 126O9477
|
|
GENERAL MOTORS 126O9949
|
|
GENERAL MOTORS 126OO893
|
|
GENERAL MOTORS 19209816
|
|
GENERAL MOTORS 192O9816
|
|
BOSCH F00HL00235
|
|
BOSCH FOOHLOO235
|
|
WALKER PRODUCTS 25024491
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24491
|
|
ISUZU 8192098160
|
|
ISUZU 8192O9816O
|
|
SAAB 12609477
|
|
SAAB 126O9477
|
| Isuzu ASCENDER | 305 коня | бензин |
| Saab 9-7X | 299 коня | бензин |
