ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20011-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 400 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 400 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 12571768
|
|
GENERAL MOTORS 12619211
|
|
GENERAL MOTORS 4803502
|
|
GENERAL MOTORS 48O35O2
|
|
GENERAL MOTORS 5855393
|
|
GENERAL MOTORS 96419115
|
|
GMC 12571768
|
|
HOLDEN 12571768
|
|
VAUXHALL 12571768
|
|
VAUXHALL 12619211
|
|
VAUXHALL 4803502
|
|
VAUXHALL 48O35O2
|
|
VAUXHALL 5855393
|
|
BOSCH 0258006379
|
|
BOSCH 0258006595
|
|
BOSCH 0258010106
|
|
BOSCH O258O1O1O6
|
|
BOSCH O258OO6379
|
|
BOSCH O258OO6595
|
|
KAVO PARTS EOS1029
|
|
KAVO PARTS EOS1O29
|
|
CHEVROLET 12571768
|
|
CHEVROLET 96419115
|
|
OPEL 12571768
|
|
OPEL 12619211
|
|
OPEL 4803502
|
|
OPEL 48O35O2
|
|
OPEL 5855393
|
|
SAAB 12619211
|
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 325 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 325 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 325 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 301 коня | бензин |
