ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20012-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Triangular |
| дължина | 520 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 520 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 12567072
|
|
GENERAL MOTORS 12567O72
|
|
GENERAL MOTORS 12575658
|
|
GENERAL MOTORS 12584050
|
|
GENERAL MOTORS 12584O5O
|
|
GENERAL MOTORS 12587037
|
|
GENERAL MOTORS 12587533
|
|
GENERAL MOTORS 12587O37
|
|
GENERAL MOTORS 12607333
|
|
GENERAL MOTORS 12612430
|
|
GENERAL MOTORS 1261243O
|
|
GENERAL MOTORS 12616125
|
|
GENERAL MOTORS 126O7333
|
|
GENERAL MOTORS 15575658
|
|
GENERAL MOTORS 5855382
|
|
GENERAL MOTORS 89017722
|
|
GENERAL MOTORS 89O17722
|
|
VAUXHALL 12567072
|
|
VAUXHALL 12567O72
|
|
VAUXHALL 12575658
|
|
VAUXHALL 12584050
|
|
VAUXHALL 12584O5O
|
|
VAUXHALL 12587037
|
|
VAUXHALL 12587533
|
|
VAUXHALL 12587O37
|
|
VAUXHALL 12607333
|
|
VAUXHALL 12612430
|
|
VAUXHALL 1261243O
|
|
VAUXHALL 12616125
|
|
VAUXHALL 126O7333
|
|
VAUXHALL 15575658
|
|
VAUXHALL 5855382
|
|
VAUXHALL 89017722
|
|
VAUXHALL 89O17722
|
|
BOSCH 0258010070
|
|
BOSCH O258O1OO7O
|
|
KAVO PARTS EOS1031
|
|
KAVO PARTS EOS1O31
|
|
WALKER PRODUCTS 25024649
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24649
|
|
CHEVROLET 12567072
|
|
CHEVROLET 12567O72
|
|
CHEVROLET 12575658
|
|
CHEVROLET 12584050
|
|
CHEVROLET 12584O5O
|
|
CHEVROLET 12587037
|
|
CHEVROLET 12587533
|
|
CHEVROLET 12587O37
|
|
CHEVROLET 12607333
|
|
CHEVROLET 12612430
|
|
CHEVROLET 1261243O
|
|
CHEVROLET 12616125
|
|
CHEVROLET 126O7333
|
|
CHEVROLET 15575658
|
|
CHEVROLET 89017722
|
|
CHEVROLET 89O17722
|
|
OPEL 12567072
|
|
OPEL 12567O72
|
|
OPEL 12575658
|
|
OPEL 12584050
|
|
OPEL 12584O5O
|
|
OPEL 12587037
|
|
OPEL 12587533
|
|
OPEL 12587O37
|
|
OPEL 12607333
|
|
OPEL 12612430
|
|
OPEL 1261243O
|
|
OPEL 12616125
|
|
OPEL 126O7333
|
|
OPEL 15575658
|
|
OPEL 5855382
|
|
OPEL 89017722
|
|
OPEL 89O17722
|
| Opel AMPERA | 151 коня | |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet VOLT | 151 коня | |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
