ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20044-11B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 375 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 375 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20044
|
|
BOSCH 0258005705
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140308
98.5 €
-20%
78.8 €
|
|
FAE 77325
|
|
WALKER PRODUCTS 25024077
|
|
CHRYSLER 04606555AA
|
|
CHRYSLER 04606555AC
|
|
CHRYSLER 04686154AB
|
|
CHRYSLER 04686154AC
|
|
CHRYSLER 04686932AB
|
|
CHRYSLER 05269866
|
|
CHRYSLER 4606555AA
|
|
CHRYSLER 4606555AC
|
|
CHRYSLER 4606624
|
|
CHRYSLER 4686154
|
|
CHRYSLER 4686154AB
|
|
CHRYSLER 4686154AC
|
|
CHRYSLER 4686932
|
|
CHRYSLER 4686932AB
|
|
CHRYSLER 5269866
|
|
CHRYSLER 56027917
|
|
CHRYSLER 56041213
|
|
CHRYSLER 56041213AF
|
|
CHRYSLER 56041676AA
|
|
CHRYSLER 56044214AA
|
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 215 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 133 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 145 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 212 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 131 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 148 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS кабриолет (JX) | 131 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 177 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 178 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 241 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 116 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 133 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 140 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 133 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 152 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
