ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20045-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 400 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 400 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 56041212AB
|
|
DODGE 56041699AA
|
|
DODGE 56O41212AB
|
|
DODGE 56O41699AA
|
|
BLUE PRINT ADA107013
115.61 €
-20%
92.49 €
|
|
BLUE PRINT ADA1O7O13
|
|
BOSCH 0258005737
|
|
BOSCH F00HL00052
|
|
BOSCH F00HL00093
|
|
BOSCH FOOHLOOO52
|
|
BOSCH FOOHLOOO93
|
|
BOSCH O258OO5737
|
|
WALKER PRODUCTS 25024078
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24O78
|
|
CHRYSLER 04606950AB
|
|
CHRYSLER 05033081AA
|
|
CHRYSLER 05293037AA
|
|
CHRYSLER 4606135AD
|
|
CHRYSLER 4606950
|
|
CHRYSLER 4606950AB
|
|
CHRYSLER 46O6135AD
|
|
CHRYSLER 46O695O
|
|
CHRYSLER 46O695OAB
|
|
CHRYSLER 5033039AA
|
|
CHRYSLER 5033081AA
|
|
CHRYSLER 5293037AA
|
|
CHRYSLER 5293O37AA
|
|
CHRYSLER 56041004
|
|
CHRYSLER 56041107
|
|
CHRYSLER 56041212AB
|
|
CHRYSLER 56041212AF
|
|
CHRYSLER 56041213AB
|
|
CHRYSLER 56041213AE
|
|
CHRYSLER 56041344AB
|
|
CHRYSLER 56041344AC
|
|
CHRYSLER 56041344AD
|
|
CHRYSLER 56041944AC
|
|
CHRYSLER 56O411O7
|
|
CHRYSLER 56O41212AB
|
|
CHRYSLER 56O41212AF
|
|
CHRYSLER 56O41213AB
|
|
CHRYSLER 56O41213AE
|
|
CHRYSLER 56O41344AB
|
|
CHRYSLER 56O41344AC
|
|
CHRYSLER 56O41344AD
|
|
CHRYSLER 56O41944AC
|
|
CHRYSLER 56O41OO4
|
|
CHRYSLER 5O33O39AA
|
|
CHRYSLER 5O33O81AA
|
|
CHRYSLER O46O695OAB
|
|
CHRYSLER O5293O37AA
|
|
CHRYSLER O5O33O81AA
|
|
JEEP 56041212AF
|
|
JEEP 56O41212AF
|
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 180 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 215 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 133 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 158 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 148 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 177 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 133 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 254 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 203 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 178 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 241 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 133 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 141 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 204 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 252 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 116 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 133 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 150 коня | бензин |
