ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20068-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADM57015
157.13 €
-20%
125.7 €
|
|
BLUE PRINT ADM57O15
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140341
|
|
CALORSTAT by Vernet LS14O341
|
|
DENSO DOX0330
|
|
DENSO DOXO33O
|
|
FUELPARTS LB2197
|
|
INTERMOTOR 64748
|
|
STANDARD 64748
|
|
WALKER PRODUCTS 25024131
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24131
|
|
MAZDA JE961861A
|
|
MAZDA JE9618861
|
|
MAZDA JE9618861A
|
|
MAZDA N3H218861B
|
|
MAZDA N3H218861C
|
|
MAZDA N3H218861C9U
|
|
MAZDA N3H318861A
|
|
MAZDA N3H318861B
|
|
MAZDA N3H318861B9U
|
|
MAZDA N3H3188G1A
|
| Mazda RX 8 (SE17) | 231 коня | бензин |
| Mazda RX 8 (SE17) | 192 коня | бензин |
