ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20076-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 580 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 580 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADC47028
142.17 €
-20%
113.73 €
|
|
BLUE PRINT ADC47O28
|
|
BOSCH 0258986633
|
|
BOSCH 0258986634
|
|
BOSCH O258986633
|
|
BOSCH O258986634
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140369
|
|
CALORSTAT by Vernet LS14O369
|
|
KAVO PARTS EOS5545
|
|
KAVO PARTS EOS5549
|
|
WALKER PRODUCTS 25024224
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24224
|
|
MITSUBISHI 1588A126
|
|
MITSUBISHI MD184939
|
|
MITSUBISHI MD186392
|
|
MITSUBISHI MD189007
|
|
MITSUBISHI MD189OO7
|
|
MITSUBISHI MD335916
|
|
MITSUBISHI MD338845
|
|
MITSUBISHI MD339640
|
|
MITSUBISHI MD33964O
|
|
MITSUBISHI MD344002
|
|
MITSUBISHI MD344OO2
|
|
MITSUBISHI MD345770
|
|
MITSUBISHI MD345771
|
|
MITSUBISHI MD34577O
|
|
MITSUBISHI MD357266
|
|
MITSUBISHI MD366935
|
|
MITSUBISHI MN158773
|
|
MITSUBISHI MR507031
|
|
MITSUBISHI MR507854
|
|
MITSUBISHI MR578532
|
|
MITSUBISHI MR5O7854
|
|
MITSUBISHI MR5O7O31
|
| Mitsubishi GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 146 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 214 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 265 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 280 коня | бензин |
