ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20080-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 470 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 470 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20080
|
|
VOLVO 30873634
|
|
VOLVO 3O873634
|
|
BOSCH 0258005110
|
|
BOSCH F00HL00152
|
|
BOSCH FOOHLOO152
|
|
BOSCH O258OO511O
|
|
DELPHI ES20080
|
|
DELPHI ES2008011B1
|
|
DELPHI ES2OO8O
|
|
DELPHI ES2OO8O11B1
|
|
EPS 1997389
|
|
FACET 107389
|
|
FACET 1O7389
|
|
FAE 77290
|
|
FAE 7729O
|
|
FUELPARTS LB1371
|
|
HOFFER 7481526
|
|
INTERMOTOR SG1100
|
|
INTERMOTOR SG1102
|
|
INTERMOTOR SG11O2
|
|
INTERMOTOR SG11OO
|
|
INTERMOTOR SG1397
|
|
INTERMOTOR SG1398
|
|
INTERMOTOR SG878
|
|
INTERMOTOR SG882
|
|
INTERMOTOR SG883
|
|
INTERMOTOR SG884
|
|
INTERMOTOR SG885
|
|
KAVO PARTS EOS5510
|
|
KAVO PARTS EOS551O
|
|
KAVO PARTS EOS5540
|
|
KAVO PARTS EOS554O
|
|
KW 497389
|
|
NGK 0448
|
|
NGK 91543
|
|
NGK O448
|
|
NGK OZA448E53
|
|
NGK OZA448E53
|
|
NGK OZA663EE30
|
|
NGK OZA663EE3O
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0448
|
|
NTK (NGK-GROUP) 91543
|
|
NTK (NGK-GROUP) O448
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E53
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA663EE30
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA663EE3O
|
|
STANDARD SG1100
|
|
STANDARD SG1102
|
|
STANDARD SG11O2
|
|
STANDARD SG11OO
|
|
STANDARD SG1397
|
|
STANDARD SG1398
|
|
STANDARD SG878
|
|
STANDARD SG882
|
|
STANDARD SG883
|
|
STANDARD SG884
|
|
STANDARD SG885
|
|
WALKER PRODUCTS 25024230
|
|
WALKER PRODUCTS 25024233
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24233
|
|
WALKER PRODUCTS 25O2423O
|
|
MITSUBISHI MD340904
|
|
MITSUBISHI MD34O9O4
|
|
MITSUBISHI MD351752
|
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 116 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 115 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 125 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 125 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE STAR (DG_A) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 125 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE STAR (DG_A) | 118 коня | бензин |
