ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20115-11B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1045 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1045 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20115
|
|
VOLVO 8670130
|
|
VOLVO 867O13O
|
|
VOLVO 9470011
|
|
VOLVO 947OO11
|
|
BOSCH 0258006200
|
|
BOSCH 0258006447
|
|
BOSCH 0258006175
|
|
BOSCH O258OO62OO
|
|
BOSCH O258OO6447
|
|
BOSCH O258OO6175
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140052
|
|
CALORSTAT by Vernet LS14OO52
|
|
DENSO DOX2022
|
|
DENSO DOX2O22
|
|
WALKER PRODUCTS 25024353
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24353
|
|
SAAB 4570917
|
|
SAAB 457O917
|
|
SAAB 55353149
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 204 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 272 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 205 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 205 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 196 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 272 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 210 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 175 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 175 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 210 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 175 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 209 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 260 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 260 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 210 коня | Бензин/Етанол |
