ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20161-11B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 480 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 480 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20161
|
|
BOSCH 0258986646
|
|
BOSCH O258986646
|
|
WALKER PRODUCTS 25024403
|
|
WALKER PRODUCTS 25O244O3
|
|
NISSAN 226A0AM601
|
|
NISSAN 226A0EA210
|
|
NISSAN 226AOAM6O1
|
|
NISSAN 226AOEA21O
|
|
RENAULT 8200145714
|
|
RENAULT 82OO145714
|
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 241 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 241 коня | бензин |
| Nissan 350 Z (Z33) | 280 коня | бензин |
| Nissan 350 Z Roadster (Z33) | 280 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 269 коня | бензин |
| Nissan 350 Z (Z33) | 301 коня | бензин |
| Nissan 350 Z Roadster (Z33) | 301 коня | бензин |
