ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20170-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 220 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 220 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADG07027
101.55 €
-20%
81.24 €
|
|
BLUE PRINT ADGO7O27
|
|
BOSCH 0258986684
|
|
BOSCH 0986AG2222
|
|
BOSCH O258986684
|
|
BOSCH O986AG2222
|
|
KAVO PARTS EOS3009
|
|
KAVO PARTS EOS3OO9
|
|
NGK 92366
|
|
NGK OZA723EE4
|
|
NTK (NGK-GROUP) 92366
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA723EE4
|
|
WALKER PRODUCTS 25024438
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24438
|
|
HYUNDAI 3921023500
|
|
HYUNDAI 3921023710
|
|
HYUNDAI 3921O235OO
|
|
HYUNDAI 3921O2371O
|
|
KIA 3921023500
|
|
KIA 3921023710
|
|
KIA 3921O235OO
|
|
KIA 3921O2371O
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 122 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 139 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia CEE`D хетчбек (ED) | 143 коня | бензин |
| Hyundai i30 (FD) | 143 коня | бензин |
| Kia PRO CEE`D (ED) | 143 коня | бензин |
| Hyundai i30 CW (FD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 136 коня | бензин |
| Kia PRO CEE`D (ED) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
