ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20224-11B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 680 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 680 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20224
|
|
ASHUKI 920049246
|
|
ASHUKI 92OO49246
|
|
BLUE PRINT ADT37081
139.15 €
-20%
111.32 €
|
|
BLUE PRINT ADT37O81
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140624
|
|
CALORSTAT by Vernet LS14O624
|
|
DENSO DOX0228
|
|
DENSO DOXO228
|
|
WALKER PRODUCTS 25024623
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24623
|
|
LEXUS 8946530630
|
|
LEXUS 894653O63O
|
|
LEXUS 8946550170
|
|
LEXUS 894655O17O
|
|
TOYOTA 8946508010
|
|
TOYOTA 8946520680
|
|
TOYOTA 8946520710
|
|
TOYOTA 8946528290
|
|
TOYOTA 894652829O
|
|
TOYOTA 894652O68O
|
|
TOYOTA 894652O71O
|
|
TOYOTA 8946547070
|
|
TOYOTA 8946547O7O
|
|
TOYOTA 89465O8O1O
|
| Toyota CELICA (ZZT23_) | 143 коня | бензин |
| Toyota CELICA (ZZT23_) | 192 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (MCR3_, ACR3_, CLR3_) | 156 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 283 коня | бензин |
| Toyota PRIUS седан (NHW11_) | 72 коня | бензин/ електро |
| Toyota PRIUS хетчбек (NHW20_) | 78 коня | бензин/ електро |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 381 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 394 коня | бензин/ електро |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 367 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 370 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 388 коня | бензин |
