ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20226-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 800 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 800 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADT37092
177.45 €
-20%
141.96 €
|
|
BLUE PRINT ADT37O92
|
|
LEXUS 894650E010
|
|
LEXUS 894650E030
|
|
LEXUS 894650E050
|
|
LEXUS 8946548120
|
|
LEXUS 894654812O
|
|
LEXUS 8946548180
|
|
LEXUS 894654818O
|
|
LEXUS 8946548190
|
|
LEXUS 894654819O
|
|
LEXUS 8946548200
|
|
LEXUS 89465482OO
|
|
LEXUS 89465OEO1O
|
|
LEXUS 89465OEO3O
|
|
LEXUS 89465OEO5O
|
| Lexus RX (MCU15) | 201 коня | бензин |
| Lexus RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) | 204 коня | бензин |
| Lexus RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) | 211 коня | бензин/ електро |
| Lexus RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) | 211 коня | бензин/ електро |
