ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20228-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| IDизпълнение на щекера | Square Plug |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH F00HL00207
|
|
BOSCH FOOHLOO2O7
|
|
WALKER PRODUCTS 25024345
|
|
WALKER PRODUCTS 25024460
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24345
|
|
WALKER PRODUCTS 25O2446O
|
|
CHRYSLER 05033200AA
|
|
CHRYSLER 5033200AA
|
|
CHRYSLER 56029050AA
|
|
CHRYSLER 56041847AA
|
|
CHRYSLER 56O29O5OAA
|
|
CHRYSLER 56O41847AA
|
|
CHRYSLER 5O332OOAA
|
|
CHRYSLER O5O332OOAA
|
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 141 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 116 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 223 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER кабриолет | 143 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 340 коня | бензин |
| Mazda TRIBUTE (EP) | 150 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 143 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 340 коня | бензин |
